Sklep internetowy (Woocommerce, Prestashop) - 100% niezależności w handlowaniu w internecie +BONUS reklama na dev.galerieonline.

4 305,00 zł
Brutto
SZT.:
Add to Wishlist
: Dostępny na magazynie

Sklep online dla Twojej firmy!

Dlaczego warto kupić u nas sklep?

1. Niezależność

Decydując się na sklep z naszej oferty masz do wyboru dwie platformy (Prestashop, WooCommerce). Są to w pełni funkcjonalne sklepy internetowe uruchomione na Państwa własnym serwerze i domenie (pomagamy w formalnościach, jeśli ktoś nie posiada własnego serwera i domeny).

Po uruchomieniu sklepu internetowego dla Państwa firmy automatycznie otrzymujecie dwa miesiące GRATIS reklamy na stronie galeriapoznan.net!

W obecnej sytuacji najlepiej każdy właściciel firmy uświadamia sobie, że powinien już wcześniej zadbać o sprzedaż przez internet. Teraz to możliwe i szybko - 3 dni robocze i możesz mieć własny sklep internetowy na wybranej platformie (doradzimy w wyborze, każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety). Własny sklep online to NIEZALEŻNOŚĆ. 

Nie musicie się martwić o ciągle rosnące stawki prowizji na różnych portalach sprzedażowych - sami zarządzacie swoim sklepem (lub jeśli jest taka potrzeba, zlecacie to nam).

2. Reklama 

Posiadanie swojego sklepu internetowego to jeszcze nie wszystko. Musicie Państwo zadbać o to, aby dotrzeć do swoich klientów. U nas otrzymujecie sklep + reklamę na stronie galeriapoznan.net 

3. BRAK PROWIZJI OD SPRZEDAŻY

Nie pobieramy prowizji od sprzedaży! Jeśli prowadzisz swój własny sklep internetowy i chcesz sprzedawać na galeriapoznan.net - wykup jeden z boxów, który przekierowuje do Twojego sklepu - nie pobieramy prowizji od sprzedaży. 

4. Po uruchomieniu sprzedaży, otrzymujesz także od nas krótki plan marketingowy

5... jeśli to za mało - możemy podejść do kompleksowego promowania i zarządzania Twoim sklepem - wycena indywidualna.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w marketingu.

Stworzyliśmy sieć blisko 40tu galerii handlowych online, i jeśli chcesz promować się w innych miastach - napisz - biuro@galerieonline.pl

Dokonaj płatności elektronicznej "z góry" - skontaktujemy się z Toba w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

(Oferta dotyczy uruchomienia wybranej platformy sklepowej oraz uzupełnienia do 10ciu produktów + krótkie szkolenie jak zarządzać sklepem).

To jest idealny moment aby nie stać w miejscu i dalej prowadzić swoją działalność. 

Zanim zamówisz, możesz najpierw zadzwonić - 504 154 003

12 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Na górę
Menu
Close
Koszyk
Zamknij
Back
Account
Close